Izvēlne
Grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Citi pakalpojumi

Piedāvājums no Agrotools.lv

Pulverkrāsošanas pakalpojumi

Turklāt mazumtirdzniecībai un vairumtirdzniecībai mūsu internet-veikalā, mēs piedāvājam arī pulverkrāsošanas pakalpojumus, kopš 2017. gada augusta.

Uzņēmuma galvenais mērķis ir metāla izstrādājumu pulverkrāsošana, izmantojot modernas iekārtas metāla sagatavošanai un krāsošanai.

Infrasarkano staru krāsns iekšējie izmēri: 7,5m х 1,7m х 2,25m.

Produkcijas maksimālais izmērs krāsošanai: 7.3m x 1,65m x 2.1m (GxPxA).

Lielo izmēru polimerizācijas krāsns ļauj īsā laikā krāsot lielus izstrādājumu apjomus (līdz 300m2 dienā).

Viena no mūsu darba priekšrocībām ir:

Saprātīgas cenas;

Augstu darba kvalitātes garantija;

Precīzie termiņi;

Personiskā uzmanība katram klientam.

Uzsākot sadarbību ar mums - vairs nemeklēsiet citus.

Mūsdienas pulverkrāsas ļauj iegūt pārklājumu ar atšķirīgu spīduma pakāpi (līdz matētam), kā arī iegūt virsmas ar atšķirīgu struktūru, ar nepieciešamo krāsu. Darbā mēs izmantojam RAL krāsu katalogu.

Pulvera pārklājuma priekšrocības ir augstāks vides, skrāpējumu, korozijas, ķīmisko un mehānisko bojājumu aizsardzības līmenis.

Pulvera izsmidzināšanas kamera
Nokrāsots produkts
Krāsas izsmidzināšana process
Metāla darbgaldi
Procesā...
Nokrāsots produkts
Pulvera pārklājuma izsmidzināšana
Gatavs un iepakots
Detaļa ar izsmidzinātu gruntu

PULVERKRĀSOŠANA

Metāla pulvera pārklājums dod virsmai pievilcīgu izskatu, vēlamo toni un tekstūru, kā arī droši sarg produktu no korozijas, skrāpējumu, ķīmisko un mehānisko bojājumu negatīvām ietekmēm. Pulvera pārklājums tiek veiksmīgi izmantots plašu produktu klāstu apstrādei: no ielas piederumiem un kolonnām līdz žogiem, cauruļvadiem un dzeramā ūdens saderīgiem pārklājumiem.

Mūsu kompānija veic metālu krāsošanu ar modernām iekārtām. Metālu krāsošanai izmantojam tikai augstas kvalitātes pulverus. Kā arī termoplastiskie pulveri Plastcoat. Šiem pulveriem ir visi nepieciešamie sertifikāti un tie ir pelnījuši pozitīvas atsauksmes no daudziem lietotājiem. Metāla krāsošana tiek veikta ar stingru atbilstību esošajām normām un standartiem.

Pārklājumam ir ilgs kalpošanas laiks un izturība pret bojājumiem, ko rada polimerizācijas process lielgabarīta infrasarkano staru krāsnī. Mūsu izmantotās pulverkrāsošanas iekārtas pilnībā atbilst visām prasībām!

Mūsu uzņēmums veic metāla izstrādājumu krāsošanu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Mēs garantējam saprātīgas cenas, kā arī neaizmirstam iepriecināt klientus ar papildus atlaidēm.

Metāla konstrukciju pulverkrāsošana mūsu uzņēmumā saņem garantiju, kas vēlreiz uzsver augsto veikto darbu kvalitāti.

Termoreaktīvā pārklājuma un Plascoat PPA 571
salīdzinājums, atšķirība ir redzama fotoattēlā,
tajā pašā parkā,
viens pārklājuma vecums.
Tilta detaļas.
Detaļas, nokrāsotas ar termoplastu.
Vārti, nokrāsotas ar termoplastu.
Žoga elements.

TERMOPLASTISKĀ PULVERA PĀRKLĀŠANA – PLASTCOAT

Plascoat PPA 571 ir termoplastiskais pulveris slāņa izveidošanai, kas speciāli izstrādāts, lai izveidotu izturīgu pārklājumu uz produktiem, kas izgatavoti no mīksta tērauda, cinkota tērauda un alumīnija.

Plascoat PPA 571 ES ir izturīgs pret plaisāšanu zem slodzes, nelabvēlīgiem laika apstākļiem, tīrīšanas līdzekļiem, sāls miglu un tipiskiem gaisa piesārņotājiem. Pārklājumam ir lieliska saķere ar metāla virsmu un nav nepieciešama gruntējuma slāņa uzklāšana.

Pamatojoties uz mūsu testiem, Plascoat kompānija var prognozēt, ka PPA 571 pārklājumi turpinās aizsargāt metālu no korozijas vismaz:

35 gadus atklātā gaisā Ziemeļeiropā;

25 gadus atklātā gaisā Dienvideiropā;

15 gadi atklātā gaisā tropu reģionos.

Plascoat PPA 571 termoplastiskie pulvera pārklājumi daudzos veidos pārspēj visus tradicionālos pulvera pārklājumus:

Sākotnēji biezs pārklājuma slānis (170 mikroni);

Elastīgums (līdz 800%), nesaplaisas deformācijas dēļ;

Pretkorozijas aizsardzība;

Estētiskais ārējais izskats;

Izturība pret sāli un smilšu nodilumizturība;

Izturība pret daudzām ķimikvielām;

Izturīgs pret UV staru un izbalēšanas kaitīgo ietekmi;

Triecienizturība;

Izturība pret grafiti;

Kvalitātes saglabāšana zem nulles temperatūras;

Hermētiski pārklāj daļu (nav mitruma un gaisa iekļūšanas metālam).

Skrošstrūklotas detaļas
Ratiņš
Skrošstrūklošanas kamera
Skrošstrūklotas detaļas
sagatavotas krāsošanai
Ratiņš un kamera

METĀLA VIRSMAS SKROŠSTRŪKLOŠANAS APSTRĀDE

Skrošstrūklošanas apstrāde ir ārkārtīgi svarīga procedūra, kas jāveic pirms metāla krāsošanas. Skrošstrūklošanas apstrāde nodrošina lielisku iespēju atbrīvoties no vecas krāsas, korozijas, dzelzs plāvas, piededžiem, dažādiem traipiem, apsarmēm un citiem netīrumiem. Tajā pašā laikā tas nesabojā virsmas struktūru.

Turklāt, skrošstrūklošanas apstrāde ļauj veikt virsmas attaukošanu, un ir vērts pievienot arī to, ka skrošstrūklošanas attīrīšana nodrošina virsmai mazu raupjumu. Kopā ar labu tīrību, mēs saņēmām perfektu risinājumu patiešām kvalitatīvai adhēzijai starp metālu un pārklājumiem.

7.5m x 1.7m x 2.25m
7.5m x 1.7m x 2.25m
7.5m x 1.7m x 2.25m
7.5m x 1.7m x 2.25m
7.5m x 1.7m x 2.25m

LIELGABARĪTA INFRASARKANO STARU POLIMERIZĀCIJAS KRĀSNS.

Lielgabarīta infrasarkano staru krāsns ir viena no mūsu uzņēmuma priekšrocībām. Šī iekārta ļauj veikt izstrādājumu pulvera pārklājumus visaugstākajā līmenī līdz mazākajām detaļām. Šīs krāsns izmantošana nodrošina ļoti pilnīgu un kvalitatīvu kontaktu ar uzklāto krāsu un produkta virsmu.

Mūsu uzņēmumā izmantotās krāsns izmēri ir 7,5 x 1,7 x 2,25 metri (iekšējie izmēri). Tā rezultātā, mēs varam strādāt gan ar vienkāršiem, gan ar lieliem metāla konstrukcijām.

Piezīme: Maksimālais metāla izstrādājumu izmērs, kuru mēs varam nokrāsot, ir 7.3m x 1,65m x 2.1m (GxPxA). Sīkākai informācijas iegūšanai, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mūsu infrasarkano staru krāsns ļauj īsā laikā krāsot lielus produktu apjomus (līdz 300m2 dienā).

Izmantotās iekārtas nozīmīgā iezīme ir infrasarkano starojuma tehnoloģiju izmantošana, kas ļauj krāsot biezsienu metālus un izmantot termoplastiskās krāsas Plastcoat.